ВІТАЄМО З СВЯТАМИ!
Графік роботи: з 10.03.2015р. по 14.03.2015р. – вихідні дні, 15.03.2015р. – робочий день

ВІТАЄМО З ТРАВНЕВИМИ СВЯТАМИ!
Графік роботи: 1.05.2015р. і 4.05.2015р. працюємо з 9:00 до 13:30

Відгуки клієнтів:

У «СІНТ-Майстер» працюють фахівці своєї справи. Постійно користуємось їхніми послугами і всім рекомендуємо. Якість у них – понад усе! Вдячні за оперативність та ввічливе обслуговування.

Щербяк Ю. В. Райффайзен Банк Аваль

Жодних негативних моментів чи проблем, що залишилися би невирішеними, не пам’ятаю. У «СІНТ-Майстер» завжди підтримують клієнтів. Знаю, що більшість із них – постійні, а це вагомий показник.

Рожко А. Г. Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед

Що ми пропонуємо


Скористайтесь послугою “Картридж на заміну”!Якщо необхідно терміново друкувати і Ви не можете чекати на заправлення – замовляйте послугу “Картридж на заміну” і ми надамо аналогічний картридж на період заправлення. Наш парк замінних картриджів включає більшість популярних моделей.

Послуга безкоштовна!

Чорнило OCP – німецьке чорнило преміум класу для струменевого друку з властивостями максимально наближеними до оригінального чорнила, для Клієнтів, які бажають якості оригіналу, але за дешевшою ціною.

Чорнило OCP – “Зроблено в Німеччині”.

Термін “Зроблено в Німеччині” в усьому світі асоціюється з якістю. Чорнило виробництва компанії OCP традиційно виробляються з німецькою точністю і акуратністю . Система управління якістю , яка застосовується в процесі виробництва чорнила OCP, відповідає вимогам DIN EN ISO 9001:2008.

Це означає, крім усього іншого, що на відповідність вимогам перевіряється не тільки закінчений продукт, а й кожен крок виробництва чорнила, починаючи від приймання сировини і закінчуючи доставкою чорнила, безперервно перевіряється і контролюється.

Компанія OCP не залишає нічого без уваги: сувора відповідність технологічному процесу виробництва гарантує сталість різних партій, добірна сировина гарантує правильний склад чорнила OCP, ретельно розраховані рецепти, так як і технічна кваліфікація та інженерний досвід персоналу компанії, гарантують стабільність і точність передачі кольору відбитків, зроблених з допомогою чорнила OCP.

Весь комплекс від оптимізації процесу виробництва до продажу, служить тому , щоб покупець був забезпечений кращими чорнилом для струменевого друку з якістю “Зроблено в Німеччині”.

Що таке СНПЧ?

СНПЧ – це Система Неперервної Подачі Чорнила із зовнішніх ємностей в друкуючу голову струминного принтера. Принцип роботи СНПЧ – це принцип сполучених посудин – посудин з чорнилом і посудини-акцептора (друкуючої голови) які з’єднані спеціальними еластичними капілярами, через які надходить чорнило для друку.

* ми здійснюємо встановлення СНПЧ тільки на всі моделі принтерів і БФП Epson, а вже продаж систем здійснюємо на моделі  Epson, Canon, HP і Lexmark .

Почніть друкувати дешевше – встановіть  СНПЧ в нашій лабораторії, або замовте його для самостійного встановлення!

Гарантія* на лазерні картриджі:

1. Гарантується працездатність картриджа до закінчення тонера або протягом 6 місяців з дати заправлення по лінії Long Life і протягом 3 місяців по інших лініях, в залежності від того, що станеться раніше;

2. Гарантуємо якість і кількість сторінок (при заправленні Long Life) оригінального картриджа;

3. Гарантуємо якісну роботу картриджа після відновлення протягом (включаючи відновлення):

– 1 циклу** по Classic – для всіх картриджів;

– 3 циклів по Long Life – для  монохромних картриджів ресурсом до 3000 аркушів А4 5% заповнення;

– 2 циклів по Long Life – для всіх кольорових картриджів і монохромних картриджів ресурсом вище 3000 аркушів А4 5% заповнення);

4. Гарантується багаторазове заправлення картриджа при дотриманні рекомендацій;

5. Гарантія діє при відсутності фізичних ушкоджень картриджа і фотобарабана, при наявності та цілісності контрольних пломб, зберіганні картриджа  в апараті чи в спеціальному пакуванні/коробці і при дотриманні правил експлуатації друкуючого пристрою;

Гарантія* на струминні картриджі:

1. На заправлені струминні картриджі надається гарантія до закінчення чорнила або протягом 1 місяця, в залежності від того, що станеться раніше;

2. Гарантуємо якість і кількість сторінок оригінального картриджа;

3. Гарантія діє при відсутності фізичних ушкоджень картриджа, наявності і цілісності контрольних пломб, при дотриманні правил використання картриджа;

4. Гарантія не поширюється на: збереження електроніки струминних картриджів, термін роботи друкуючої голови.

Гарантія* на ремонт друкуючої техніки:

1. На ремонтні роботи надається гарантія 1 місяць, крім випадків коли надається триваліша гарантія на запасні частини самим виробником, тоді вона визначена виробником.

2. Гарантія діє у випадках: відсутності механічних пошкоджень, наявності і цілісності пломб, відсутності пошкоджень, які пов’язані з перепадами напруги в електромережі, а також у відсутності випадків пов’язаних з неправильною експлуатацією техніки.

3. Гарантією не передбачаються претензії щодо технічних параметрів виробів, якщо вони відповідають зазначеним підприємством-виробником.

Гарантія* на Системи Неперервної Подачі Чорнила та ДоЗаправляємі Картриджі:

1. На ДЗК надається гарантія терміном 3 місяці;

2. На встановлену в апарат СНПЧ надається гарантія 6 місяців;

3. На СНПЧ, як виріб (у разі продажу самої системи без встановлення), надається гарантія 2 роки (крім деяких моделей з меншим терміном гарантії – уточн. по факту).

* –  Гарантія діє з дати продажу товару, дати заправлення чи відновлення картриджа, дати встановлення системи, дати виконаних ремонтних робіт.

** – Цикл це період, протягом якого видруковується тонер в картриджі після однієї заправки.

1. Техніка приймається компанією “СІНТ-Майстер” в нерозібраному і належному вигляді для наступної діагностики з ціллю усунення причин неполадок.

2. В разі відмови Клієнта від подальшого ремонту оплачується тільки діагностика апаратури у розмірі 30-60 грн. (в залежності від складності робіт).

3. Клієнт має право забрати техніку без оплати до початку проведення діагностичних і ремонтних робіт.

4. Після встановлення причини несправності, всі подальші роботи виконуються після погодження з Клієнтом.

5. Терміни виконання ремонту техніки:– ДІАГНОСТИКА стану техніки проводиться на протязі 2-7 робочих днів після надходження її в ремонт;– СТАНДАРТНИЙ РЕМОНТ техніки здійснюється від 3-х днів з моменту завершення діагности техніки;– ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ техніки проводиться протягом 2-х днів (залежно від складності ремонту), при умові наявності необхідних деталей, при цьому за терміновість доплачується додатково 50% від вартості робіт, без врахування вартості запчастин.

6. Термін ремонту може бути продовжений через замовлення необхідних комплектуючих (терміни узгоджуються з Клієнтом).

7. При відсутності деталей ремонт продовжується на термін до їх отримання.

8. При особливо складних ремонтах, при поломках, які періодично з’являються, ремонт продовжується на термін необхідний для повного усунення дефектів.

9. Види ремонтних робіт компанії “СІНТ-Майстер”:– Діагностика – процедура, яка включає тестування апарату з метою перевірки його працездатності чи виявлення недоліків в його роботі, з подальшим встановленням діагнозу.– Профілактика включає в себе роботи з підтримання апарату в робочому стані, чистку апарату та його механізмів і роликів від скупчення пилу, бруду, змащення основних вузлів.– Ремонт включає в себе профілактику та безпосередньо самі ремонтні роботи по усуненню відповідних несправностей.

10. Гарантійний термін на ремонтні роботи складає 1 місяць. Крім випадків: наявності механічних пошкоджень, порушення пломб, пошкодження, яке пов’язане з перепадами напруги в електромережі, а також у випадках пов’язаних з неправильною експлуатацією техніки. Гарантією не передбачаються претензії щодо технічних параметрів виробів, якщо вони відповідають зазначеним підприємством-виробником.

11. При заміні деталей гарантія на них надається окремо, самим виробником деталей (якщо виробник її надає).

12. Клієнт зобов’язується забрати і оплатити відремонтовану чи продіагностовану техніку на протязі 10 днів з моменту сповіщення про готовність. По проходженню 30 днів, за кожну добу зберігання нараховується пеня у розмірі 5% від вартості ремонту. Після шести місяців зберігання від моменту сповіщення Клієнта про готовність техніки, остання може бути реалізована в рахунок збитків завданих компанії “СІНТ-Майстер”.

13. Оплата здійснюється тільки за фактично виконані роботи.

Ми позиціонуємо нашу компанію як лідера на ринку Івано-Франківська в галузі заправлення та відновлення картриджів і з перших днів нашої роботи пропонуємо Клієнтам безкоштовну доставку картриджів по місту, як невід’ємну складову наших послуг. З практики можна сказати, що Клієнтам зручно користуватись послугою, яка економить і час, і нерви:).Якщо Вам необхідно терміново заправити картридж – зателефонуйте в офіс і наш кур’єр завітає до Вас. Крім того, для забезпечення безперебійної роботи друку Клієнтів ми пропонуємо послугу “Картридж на заміну”.Також здійснюємо доставку по області та Україні через автобуси, залізницю, компанії-перевізники: “Укрпошту“, “Автолюкс“, “Нічний експрес“, “Нова Пошта“, “Гюнсел” та ін.

5545454

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
СІНТ-Майстер - Івано-Франківськ
Average rating:  
 0 reviews