Заправка лазерних картриджів

Якщо Ваш лазерний картридж перестав друкувати, або Вас не влаштовує його якість роботи, перед Вами постає питання: що робити далі з картриджем?

Варіанти є наступні:

  • придбати новий оригінальний картридж;
  • придбати новий неоригінальний картридж;
  • заправити чи відновити картридж.

В першу чергу, картридж можна заправити. Якщо картридж не зношений і заправлення виконане професіоналами, то він друкуватиме з якістю максимально наближеною до якості нового оригінального картриджа.

Якщо ж Ваш картридж зношений або поламаний і заправлення не покращить якість його роботи, то не поспішайте придбати новий картридж. Ви завжди зможете відновити його в Лабораторії “СІНТ-Майстер”, Ваш картридж працюватиме як новий і відповідатиме основним параметрам нового оригінального картриджа.

Заправлення та відновлення картриджів – це доволі складний та відповідальний процес, який потребує спеціального обладнання, специфічних навичок та досвіду, для того, щоб досягнути відмінного результату. 20 – річний досвід роботи, відпрацьована роками технологія заправлення картриджів, високий рівень кваліфікації майстрів, перевірена роками якість витратних матеріалів, наявність професійного обладнання, подвійний контроль якості – ось що дає нам можливість забезпечити високу якість та ресурс роботи заправлених та відновлених картриджів.

Заправлення картриджа – це процес очищення картриджа від відпрацьованого тонеру, змащення рухомих вузлів та деталей картриджа та заповнення його новим тонером, що дозволяє багаторазове його використання.

Як правило, більшість картриджів HP, Canon, Samsung, Xerox та інших виробників можуть відпрацювати 3-4 заправлення, після чого відбувається втрата якості друку у зв’язку із зношенням деталей картриджа. Для забезпечення якісної роботи картриджа, один раз на 3-4 заправлення йому необхідно робити відновлення.

Відновлення картриджа – це процес очищення картриджа від залишків відпрацьованого тонеру, заміни зношених деталей на нові, змащення рухомих вузлів та деталей картриджа та заповнення його новим тонером. Виконання відновлення згідно технології, на спеціальному обладнанні, навченими спеціалістами забезпечує можливість багаторазового заправлення картриджа.

Додаткові умови роботи


1. Гарантується працездатність картриджа до закінчення тонера або протягом 6 місяців з дати заправлення по лінії Long Life і протягом 3 місяців по інших лініях, в залежності від того, що станеться раніше;

2. Гарантуємо якість і кількість сторінок (при заправленні Long Life) оригінального картриджа;

3. Гарантуємо якісну роботу картриджа після відновлення протягом (включаючи відновлення):

– 1 циклу** по Classic – для всіх картриджів;
– 3 циклів по Long Life – для  монохромних картриджів ресурсом до 3000 аркушів А4 5% заповнення;
– 2 циклів по Long Life – для всіх кольорових картриджів і монохромних картриджів ресурсом вище 3000 аркушів А4 5% заповнення);

4. Гарантується багаторазове заправлення картриджа при дотриманні рекомендацій;

5. Гарантія діє при відсутності фізичних ушкоджень картриджа і фотобарабана, при наявності та цілісності контрольних пломб, зберіганні картриджа  в апараті чи в спеціальному пакуванні/коробці і при дотриманні правил експлуатації друкуючого пристрою;

* – Гарантія діє з дати заправлення чи відновлення картриджа, дати виконаних ремонтних робіт.
** – Цикл це період, протягом якого видруковується тонер в картриджі після однієї заправки.

Скористайтесь послугою “Картридж на заміну”! Якщо необхідно терміново друкувати і Ви не можете чекати на заправлення – замовляйте послугу “Картридж на заміну” і ми надамо аналогічний картридж на період заправлення. Наш парк замінних картриджів включає більшість популярних моделей.

Послуга безкоштовна для користувачів послуги LongLife!

Ми позиціонуємо нашу компанію як лідера на ринку Івано-Франківська в галузі заправлення та відновлення картриджів і з перших днів нашої роботи пропонуємо Клієнтам безкоштовну доставку картриджів по місту, як невід’ємну складову наших послуг. З практики можна сказати, що Клієнтам зручно користуватись послугою, яка економить і час, і нерви:).Якщо Вам необхідно терміново заправити картридж – зателефонуйте в офіс і наш кур’єр завітає до Вас. Крім того, для забезпечення безперебійної роботи друку Клієнтів ми пропонуємо послугу “Картридж на заміну”.Також здійснюємо доставку по області та Україні через автобуси, залізницю, компанії-перевізники: “Укрпошту“, “Автолюкс“, “Нічний експрес“, “Нова Пошта“, “Гюнсел” та ін.