Комплексне обслуговування

Здійснюємо продаж витратних матеріалів до друкуючої техніки: картриджі, тонер-кіти, чорнило, тощо. Також здійснюємо продаж 3D-принтерів і витратних до них. А також паперу для офісного друку.

Товари для продажу


На сьогоднішній момент ми є офіційними представниками чорнила торгової марки OCP в Івано-Франківській області.

чорнило OCP

OCP – німецьке чорнило преміум класу для струменевого друку з властивостями максимально наближеними до оригінального чорнила, для Клієнтів, які бажають якості оригіналу, але за дешевшою ціною.

Чорнило OCP – “Зроблено в Німеччині”.

Термін “Зроблено в Німеччині” в усьому світі асоціюється з якістю. Чорнило виробництва компанії OCP традиційно виробляються з німецькою точністю і акуратністю . Система управління якістю , яка застосовується в процесі виробництва чорнила OCP, відповідає вимогам DIN EN ISO 9001:2008.

Компанія OCP не залишає нічого без уваги: сувора відповідність технологічному процесу виробництва гарантує сталість різних партій, добірна сировина гарантує правильний склад чорнила OCP, ретельно розраховані рецепти, так як і технічна кваліфікація та інженерний досвід персоналу компанії, гарантують стабільність і точність передачі кольору відбитків, зроблених з допомогою чорнила OCP.

Весь комплекс від оптимізації процесу виробництва до продажу, служить тому , щоб покупець був забезпечений кращими чорнилом для струменевого друку з якістю “Зроблено в Німеччині”.

Також наша компанія реалізує чорнило таких відомих брендів як DCTec (переважно для широкоформатної техніки) та Barva (якщо ви шануєте український продукт).

Що таке СНПЧ?

СНПЧ – це Система Неперервної Подачі Чорнила із зовнішніх ємностей в друкуючу голову струминного принтера.

СНПЧ РесеттерсСНПЧ Ресеттерс

Встановлення системи неперервної подачі чорнил дозволяє значно економити витрати на друк. Використовуючи СНПЧ в домашніх умовах досягається значна економія грошей і часу на друк фотографій та будь-якої кольорової продукції. Застосування СНПЧ в офісі дає величезну економію при друку документів. СНПЧ для бізнесу – це можливість надання додаткових послуг, таких як кольорове копіювання, миттєвий друк з цифрових носіїв, друк фотографій, друк плакатів та інших рекламних матеріалів – все це стає надзвичайно рентабельно із застосуванням СНПЧ.

Лабораторія СІНТ-Майстер займається продажем, встановленням*, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням СНПЧ фірми “СуперПринт”, і є офіційним представником марки “СуперПринт” в Івано-Франківській області.

*  – встановлюємо СНПЧ тільки на моделі апаратів компанії EPSON.

КартриджКартриджКартридж струминний

Пропонуємо оригінальні і неоригінальні картриджі, тонер-кіти для принтерів, копірів та багатофункціональних пристроїв.

Папір А4Пропонуємо якісний папір формату А4 для офісного друку, щоб у Вашому офісі завжди був безперебійний друк.