Ремонт принтерів

Сьогодні жоден офіс не може обійтися без принтерів і багатофункціональних пристроїв, які допомагають виконувати друк фінансової та адміністративної документації, без якої неможливе успішне ведення бізнесу. Тому так важливо, щоб офісне обладнання завжди було справним.

Досвід роботи спеціалістів компанії СІНТ-Майстер дозволяє вирішувати проблеми з друкуючою технікою практично будь яких марок відомих світових виробників, серед якої принтери, копіювачі, багатофункціональні пристрої, факси та сканери.

Для швидкого і якісного обслуговування своїх клієнтів компанія СІНТ-Майстер застосовує новітні технології та комплексний підхід до виконання замовлень. Кваліфіковані фахівці компанії проводять комплексні профілактичні огляди всього друкуючого апарату, який потрапляє в ремонт, включаючи стан картриджа, та, в разі необхідності, швидко і якісно усувають несправності.

Для виконання  ремонтів використовуються тільки якісні матеріали, що дозволяє техніці працювати більший період до чергового обслуговування.

Також працівники сервісної служби будуть раді надати Вам будь-яку допомогу у вирішенні проблем з Вашою технікою, в тому числі провести консультацію по роботі з нею.

Переваги сервісного обслуговування в нас, полягають, насамперед, у тому, що Ви не тільки економите свій час і гроші, а й завжди будете впевнені, що Ваша офісна техніка працює справно і безперебійно. Накопичений досвід ремонту та обслуговування, а також постійне підвищення рівня знань компанії СІНТ-Майстер, робить її однією з кращих у нашому місті, що підтверджують наші Клієнти та Партнери, які співпрацюють з нами.

Все обслуговування техніки виконується в майстерні компанії.

Додаткові умови роботи


1. Техніка приймається компанією “СІНТ-Майстер” в нерозібраному і належному вигляді для наступної діагностики з ціллю усунення причин неполадок.

2. В разі відмови Клієнта від подальшого ремонту оплачується тільки діагностика апаратури у розмірі 30-60 грн. (в залежності від складності робіт).

3. Клієнт має право забрати техніку без оплати до початку проведення діагностичних і ремонтних робіт.

4. Після встановлення причини несправності, всі подальші роботи виконуються після погодження з Клієнтом.

5. Терміни виконання ремонту техніки:– ДІАГНОСТИКА стану техніки проводиться на протязі 2-7 робочих днів після надходження її в ремонт;– СТАНДАРТНИЙ РЕМОНТ техніки здійснюється від 3-х днів з моменту завершення діагности техніки;– ТЕРМІНОВИЙ РЕМОНТ техніки проводиться протягом 2-х днів (залежно від складності ремонту), при умові наявності необхідних деталей, при цьому за терміновість доплачується додатково 50% від вартості робіт, без врахування вартості запчастин.

6. Термін ремонту може бути продовжений через замовлення необхідних комплектуючих (терміни узгоджуються з Клієнтом).

7. При відсутності деталей ремонт продовжується на термін до їх отримання.

8. При особливо складних ремонтах, при поломках, які періодично з’являються, ремонт продовжується на термін необхідний для повного усунення дефектів.

9. Види ремонтних робіт компанії “СІНТ-Майстер”:– Діагностика – процедура, яка включає тестування апарату з метою перевірки його працездатності чи виявлення недоліків в його роботі, з подальшим встановленням діагнозу.– Профілактика включає в себе роботи з підтримання апарату в робочому стані, чистку апарату та його механізмів і роликів від скупчення пилу, бруду, змащення основних вузлів.– Ремонт включає в себе профілактику та безпосередньо самі ремонтні роботи по усуненню відповідних несправностей.

10. Гарантійний термін на ремонтні роботи складає 1 місяць. Крім випадків: наявності механічних пошкоджень, порушення пломб, пошкодження, яке пов’язане з перепадами напруги в електромережі, а також у випадках пов’язаних з неправильною експлуатацією техніки. Гарантією не передбачаються претензії щодо технічних параметрів виробів, якщо вони відповідають зазначеним підприємством-виробником.

11. При заміні деталей гарантія на них надається окремо, самим виробником деталей (якщо виробник її надає).

12. Клієнт зобов’язується забрати і оплатити відремонтовану чи продіагностовану техніку на протязі 10 днів з моменту сповіщення про готовність. По проходженню 30 днів, за кожну добу зберігання нараховується пеня у розмірі 5% від вартості ремонту. Після шести місяців зберігання від моменту сповіщення Клієнта про готовність техніки, остання може бути реалізована в рахунок збитків завданих компанії “СІНТ-Майстер”.

13. Оплата здійснюється тільки за фактично виконані роботи.

1. На ремонтні роботи надається гарантія 1 місяць, крім випадків коли надається триваліша гарантія на запасні частини самим виробником, тоді вона визначена виробником.

2. Гарантія діє у випадках: відсутності механічних пошкоджень, наявності і цілісності пломб, відсутності пошкоджень, які пов’язані з перепадами напруги в електромережі, а також у відсутності випадків пов’язаних з неправильною експлуатацією техніки.

3. Гарантією не передбачаються претензії щодо технічних параметрів виробів, якщо вони відповідають зазначеним підприємством-виробником.

* – Гарантія діє з дати виконаних ремонтних робіт.

Ми пропонуємо платну доставку техніки по місту, як невід’ємну складову наших послуг. З практики можна сказати, що Клієнтам зручно користуватись послугою, яка економить і час, і нерви. Якщо Вам необхідно терміново відремонтувати принтер – зателефонуйте в офіс і наш кур’єр завітає до Вас.