Тестові сторінки

Для перевірки якості заправлених і відновлених картриджів, а також для перевірки якості друку офісної техніки ми користуємось спеціальними тестовими листами. Рекомендуємо також скористатись даними тестами для перевірки якості друку Вашої техніки.

За допомогою перших двох тестових листів проводять облік кількості видрукуваних сторінок чорними картриджами (виробник визначає ресурс картриджа, як кількість надрукованих ним листів A4 з 5%-им заповненням, тобто текст займає 5% від всієї площі сторінки A4).

Для Вас також можуть бути корисними листи від третього по шостий “OCP test chart”, “Uninet All Colors”, “ImageXpert Inc.” і “Technical test chart”, за допомогою яких можна порівняти кольоропередачу, градацію кольорів, чіткість друку країв малюнка чи тексту та ін. оригінальних і куплених вами картриджів, або з принтером сусіда, друга.

Листами “OCP test chart” і “ImageXpert Inc.” ви можете контролювати як змішуються різні кольори чорнила на папері по відповідних картинках накладання тексту та кольорових ліній на кольорові прямокутники.

Тестовий лист “Uninet All Colors” дає змогу побачити якість друку фото з різноманітними кольорами і переходами.

За допомогою останнього тестового листа Ви можете перевірити які реальні межі друку принтера, для цього на листі розміщені спеціальні лінійки. Тестові сторінки можна завантажити в оригінальному форматі натиснувши на назву листа.